Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


42156 LEGO® Technic™ PEUGEOT 9X8 24H Le Mans 1775 parça +18 yaş

42156 LEGO® Technic™ PEUGEOT 9X8 24H Le Mans 1775 parça +18 yaş
  • Stok Durumu: 4
  • Marka: Bisepetim
  • Ürün Kodu: 5702017424767
  • SKU: 5702017424767
5.302,12₺
Vergiler Hariç: 4.418,43₺
ER) Yetişkinler için bu LEGO Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar setiyle 2023’te Le Mans’ta yarışın 100. yılını kutlayın. Araba, Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın LMH klasmanında ilk kez yarışırken, siz de yarış teknolojisindeki en son inovasyonları yakalayan detayları canlandırarak tatmin edici bir projenin keyfini çıkarın.

Aslına uygun detaylar: 1:10 ölçekli model arabanızı inşa ederken detaylarına hayran kalacaksınız. Arka tekerleklere bağlanan V6 pistonlu motor, elektrikli motor ve ona bağlı bataryanın model versiyonundan oluşan hibrit sistemi inceleyin.

Özellikle bu model için tasarlanan süspansiyona ve direksiyonu ya da arabanın üstündeki dişli çarkını kullanarak çalışan yönlendirmeye yakından bakın. Karanlıkta parlayan parçalar, gerçek bir 24 saatlik yarışın atmosferini yakalar. Resmin tamamını görün!

LEGO Builder uygulaması, talimatları düzenli tutmanın kolay bir yoludur Uygulamayı kullanarak modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir ve döndürebilir, setleri kaydedebilir, ilerlemeyi takip edebilir ve yeni modeller için ilham verici fikirler bulabilirsiniz.

Yetişkinler için bu LEGO Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar seti ile motor sporlarının zirvesine çıkın.

Detaylara inanılmaz dikkat gösterilen bu model versiyonu, arka kanatsız gerçek yarış arabasının tasarımını canlandırıyor.

Hibrit sistemi, açılan kapıları, direksiyonu ve süspansiyonu canlandırırken bir yarışçı gibi odaklanın. Sonra tutkunuza bir saygı duruşu niteliğinde modelinizi sergileyin.

• Yarış arabası hayranları için bir kutlama! Yetişkinler için bu orijinal LEGO Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar model yapım setiyle 2023’te Le Mans’ta yarışın 100. yılını kutlayın.

• Motorlarınızı çalıştırın! V6 pistonlu motor dahil hibrit sistemi inşa edin. Açılan kapılara, direksiyona ve özellikle bu model için tasarlanan ön ve arka süspansiyona yakından bakın.

• Detayları canlandırın. Grafik çıkartmaları, PEUGEOT ve sponsor logolarıyla modelinize son dokunuşları ekleyin.

• Gece boyunca araba sürün. Bu set, gerçek bir 24 saatlik yarışın atmosferini yakalamak için karanlıkta parlayan LEGO Technic ışıklı yapım parçaları içerir.

• Araba tutkunları için bir hediye! Sergilenebilecek, koleksiyonluk bir hiper araba modeliyle yaratıcı bir yapım projesi sunan bu setle kendinizi ya da hayatınızdaki araba meraklısını ödüllendirin.

• Boyutlar: Bu LEGO Technic inşa edilebilen modelin yüksekliği 13 cm, uzunluğu 50 cm, genişliği 22 cm’dir.

• Büyük resmi görün: LEGO Builder uygulaması, yapım talimatlarınızı saklamanın ve modellerinizi takip etmenin yollarını, ayrıca modelleri 3 boyutlu yakınlaştırma ve döndürme araçlarını sunar.

• Yolculuk sizi nereye götürecek? LEGO Technic evreni, özellikle yetişkinler için tasarlanan çok sayıda inşa edilebilen modelle ileri düzey bir yapım deneyimi sunar.

Parça sayısı: 1775

Kutu ölçüsü: 48 x 11,2 x 37,8 cm

Yorumlar

Yorum Yapınız