Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Anne Sütü ve Emzirme

AK WBS400 - Süt Saklama Şişesi – 4’lü Disk ve kelepçeli tasarım ile sütün akmasını önler BPA içermez Emzik takılarak biberon olarak kullanılabilir Standart ölçüdeki bütün göğüs pompalarına uygundur Bulaşık makinesi ve derin dondurucuya uygundur Sterilize edilebilir Paket 4 adet 150ml saklama şişesi..
169,00₺
Vergiler Hariç:169,00₺
AK Sema Baby Karın Destek Minderi- Pembe Yıldızlar Hamilelik dönemi boyunca, uyumanızı kolaylaştırır Dinlenirken rahatlık ve ergonomik destek sağlar Hamilelikte: Karın altı, sırt altı veya dizler arası olarak üçlü kullanım İdeal bir kalça, bacak ve sırt açı pozisyonu için özel olarak tasarlan..
116,35₺
Vergiler Hariç:116,35₺
AK Sema Baby Karın Destek Minderi- Pembe Fiyonk Hamilelik dönemi boyunca, uyumanızı kolaylaştırır Dinlenirken rahatlık ve ergonomik destek sağlar Hamilelikte: Karın altı, sırt altı veya dizler arası olarak üçlü kullanım İdeal bir kalça, bacak ve sırt açı pozisyonu için özel olarak tasarlanmış..
116,35₺
Vergiler Hariç:116,35₺
AK Sema Baby Karın Destek Minderi- Mavi Yıldızlar Hamilelik dönemi boyunca, uyumanızı kolaylaştırır Dinlenirken rahatlık ve ergonomik destek sağlar Hamilelikte: Karın altı, sırt altı veya dizler arası olarak üçlü kullanım İdeal bir kalça, bacak ve sırt açı pozisyonu için özel olarak tasarlanm..
143,90₺
Vergiler Hariç:143,90₺
AK  Sema Baby Emzirme ve Bebek Destek Minderi - Pembe Fiyonk Hem Hamilelik döneminde hem de Doğumdan sonra kullanım Hamilelikte: Uyurken veya dinlenirken dizlerinizin arasına alıp rahatlamanızı sağlar Doğumdan Sonra: Emzirme minderi Bebeğinizi rahatça, sırtınız ağrımadan, doğru emzi..
257,54₺
Vergiler Hariç:257,54₺
AK Sema Baby Emzirme ve Bebek Destek Minderi - Pembe Kullanım Yaşı: Hamilelikte ve Doğumdan sonra -18 ay Hamilelikte: Uyurken veya dinlenirken dizlerinizin arasına alıp rahatlamanızı sağlar Doğumdan Sonra: Emzirme minderi Bebeğinizi rahatça, sırtınız ağrımadan, doğru emzirme pozisyonunda..
257,54₺
Vergiler Hariç:257,54₺
AK Sema Baby Emzirme ve Bebek Destek Minderi - Mavi Fiyonk Hem Hamilelik döneminde hem de Doğumdan sonra kullanım Hamilelikte: Uyurken veya dinlenirken dizlerinizin arasına alıp rahatlamanızı sağlar Doğumdan Sonra: Emzirme minderi Bebeğinizi rahatça, sırtınız ağrımadan, doğru emzirme poz..
187,02₺
Vergiler Hariç:187,02₺
AK Sema Baby Çok Amaçlı Emzirme Örtüsü - Pembe Yıldız Gezmeyi seven, kalabalık ortamlarda bulunan aktif anneler için tasarlanmıştır "Bebeği nerede, nasıl emzireceğim? " derdine son! Geniş kaplama özelliğiyle her ortamda bebeğiniz rahatlıkla emzirilebilir Bebeğiniz de emmeye kolayca odaklanır ..
123,50₺
Vergiler Hariç:123,50₺
AK Sema Baby Çok Amaçlı Emzirme Örtüsü - Pembe Fil Gezmeyi seven, kalabalık ortamlarda bulunan aktif anneler için tasarlanmıştır "Bebeği nerede, nasıl emzireceğim? " derdine son! Geniş kaplama özelliğiyle her ortamda bebeğiniz rahatlıkla emzirilebilir Bebeğiniz de emmeye kolayca odaklanır De..
123,50₺
Vergiler Hariç:123,50₺
AK Sema Baby Çok Amaçlı Emzirme Örtüsü - Çıngırak Desenli Gezmeyi seven, kalabalık ortamlarda bulunan aktif anneler için tasarlanmıştır "Bebeği nerede, nasıl emzireceğim? " derdine son! Geniş kaplama özelliğiyle her ortamda bebeğiniz rahatlıkla emzirilebilir Bebeğiniz de emmeye kolayca odakla..
123,50₺
Vergiler Hariç:123,50₺
AK Pierre Cardin 2'li Anne Emzirme Seti - Pembe Pierre Cardin Emzirme Yastığı Annelerin emzirme durumunda bebeğinin başının altına destek yapmasını sağlar bebek boyun ve anne bel ağrılarının giderilmesine yardımcı olur Kolunuza geçirilen bilezik şeklindeki lastikli yapısı sayesinde k..
175,60₺
Vergiler Hariç:175,60₺
AK Pierre Cardin 2'li Anne Emzirme Seti - Mavi Pierre Cardin Emzirme Yastığı Annelerin emzirme durumunda bebeğinin başının altına destek yapmasını sağlar bebek boyun ve anne bel ağrılarının giderilmesine yardımcı olur Kolunuza geçirilen bilezik şeklindeki lastikli yapısı sayesinde ka..
175,60₺
Vergiler Hariç:175,60₺
AK Philips Avent Essentials Tekli Elektrikli Göğüs Pompası SCF323/11 Philips Avent Essentials Tekli Göğüs Pompası, kişiselleştirilmiş sağım için 8 farklı moda sahiptir 4 farklı masaj modu ve 4 farklı sağım modu bulunur Rahat silikon yastık nazikçe süt akışını tetikler Kolay taşınabilir Phili..
2.347,36₺
Vergiler Hariç:2.347,36₺
AK Master of Maternity Mom Oil Çatlak Yağı - 125 ml Gebelik süresince cildiniz bebeğin büyümesine uyum sağlamak için esnemeli ve genişlemelidir. Master of Maternity Mom Oil cildinizin bebeğin büyümesiyle uyumlu şekilde esnemesini ve nemlenmesini sağlamak amacıyla Kadın sağlığı uzmanları ve kimya..
204,00₺
Vergiler Hariç:204,00₺
AK Master of Maternity Mom Butter Çatlak Kremi- 100 ml Gebelik süresince cildiniz bebeğin büyümesine uyum sağlamak için esnemeli ve genişlemelidir. Master of Maternity Mom Butter cildinizin bebeğin büyümesiyle uyumlu şekilde esnemesini ve nemlenmesini sağlamak amacıyla Kadın sağlığı uzmanları ve..
204,00₺
Vergiler Hariç:204,00₺
AK Master of Maternity Mom Balm Göğüs Ucu Kremi- 30 ml Doğum sonrası meme başı kuru ve nemsiz olduğunda bebeğin emmesine bağlı tahriş oluşabilmektedir Master of Maternity Mom Balm kurumuş ve hassas meme başını nemlendirerek tahriş olmasını önler Mom Balm meme başını korumak ve oluşan tahrişi i..
204,00₺
Vergiler Hariç:204,00₺
AK Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 60 Adet Lansinoh Blue Lock ™ göğüs pedi yumuşak ve nefes alabilen yüzeyi ile gece veya gündüz kuruluk sağlar. En yoğun akışta bile şeklini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Blue Lock teknolojisi sayesinde pedin kendi ağırlığının 20 katı kadar sıvıyı tutab..
261,30₺
Vergiler Hariç:261,30₺
AK Friendly Organic Göğüs Pompası Aksesuarları Temizleyici - 473 ml   Göğüs pompası  ve aksesuarlarını güvenli ve etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Kalıntı bırakmaz. Doğal bitkilerden üretilmiştir. Dengeli pH’a sahiptir. Hassas ciltlere karşı nazik..
150,80₺
Vergiler Hariç:150,80₺
AK Comfymax Casual Nest Pratik Emzirme Minderi - Mavi Sırt Desteği: Emzirme sırasında sırtınızı destekleyerek doğru pozisyon almanızı sağlar. Böylece sırt ve boyun ağrılarını engeller Bağlama Kayışı: Değişik ölçülere göre rahatlıkla ayarlanabilir, kendinden yapışkanlı bağlama kayışı bulunmaktadır ..
134,00₺
Vergiler Hariç:134,00₺
AK Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 LıkChicco Alattasicura Göğüs Pedi 60`Lık Anne sütüyle beslenme döneminde, özellikle de hassa başlangıç döneminde, emzirmeyi zor ve acı verici hale getiren ve özel bakım ve hijyen gerektiren göğüslerde rah..
404,29₺
Vergiler Hariç:404,29₺
AK Avent Via Anne Sütü Kaplari (10 Adet) 10 adet steril paketlenmiş VIA kap ve 10 adet çok kullanımlı VIA kapak - dayanıklı, üst üste istif edilebilir, damlatmaz ve etiketlemesi kolay. Anne sütünün ve mamanın buzdolabı veya buzlukta saklanması için ideal. İçindekiler: 10 x Steril edilip paketl..
678,20₺
Vergiler Hariç:678,20₺
21 adet ürün gösteriliyor