Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


HKV55 Polly Pocketın Muhteşem Araçları Oyun Setleri

HKV55 Polly Pocketın Muhteşem Araçları Oyun Setleri
  • Stok Durumu: 35
  • Marka: Bisepetim
  • Ürün Kodu: 194735108978
  • SKU: 194735108978
232,79₺
Vergiler Hariç: 193,99₺
ER) Sürekli seyahat eden Polly ve arkadaşları, bu Polly Pocket araç setleri koleksiyonuyla diledikleri yere gidebilir. Her sette bir mini bebek, bir evcil hayvan figürü ve üç tekerlekli araç, araba, hava taşıtı ve hatta uzay gemisi gibi, sete özel bir metal araç vardır.

Çocuklar bu araçlara atlayıp maceraya atılmaya bayılacak. Tüm setleri koleksiyonunuza ekleyip kendi maceranızı oluşturabilirsiniz. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. (Tek ürün fiyatıdır.)

Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Polly Pocket bebek ve araç setiyle çocuklar karada, havada ve hatta uzayda geçen macera dolu hikayeler anlatabilir. Her oyuncak paketinde bir mini bebek, bir mini evcil hayvan figürü ile üç tekerlekli, araba, hava taşıtı veya uzay gemisi gibi bir özel araç bulunur. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Küçük metal araçların parlak renkleri, eğlenceli detayları ve dönen tekerlekler ya da dönen helikopter pervaneleri gibi özellikleri hikayelere aksiyon katar.

Çocuklar, bebeği sürücü koltuğuna yerleştirebilir ya da evcil hayvanını direksiyon başına geçirebilir.

Arkadaşların birlikte yolculuğa çıkabilmesi için her aracın 2 koltuğu vardır. Sevilen temalardaki bu setler 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Çocuklar tüm setleri koleksiyonlarına ekleyip farklı hikayeler anlatabilir.

Ürün ölçüsü: 2,5 x 2,9 4,7 cm

Kutu ölçüsü: 14,1 x 8,4 x 4,7 cm

Yorumlar

Yorum Yapınız