Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


HLW97 Disney Frozen II Elsa ve Anna Mini Bebekler (Bebekler ayrı satılır ve asorti seçilemez)

HLW97 Disney Frozen II Elsa ve Anna Mini Bebekler (Bebekler ayrı satılır ve asorti seçilemez)
  • Stok Durumu: 32
  • Marka: Bisepetim
  • Ürün Kodu: 194735121274
  • SKU: 194735121274
314,69₺
Vergiler Hariç: 262,24₺
ER) Popüler Disney filmlerden ilham alan, hareket eden eklemlere sahip mini boyutlardaki bu Disney Karlar Ülkesi bebekleriyle tanışın!

Bu bükülebilir küçük bebeklerin hepsi, çıkarılabilir yumuşak etek ve cübbeden oluşan kendi klasik görünümündedir. Hayranlar bebekleri koleksiyonlarına ekleyip Arendelle ve ötesinde büyülü maceralar hayal edebilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Bu bebekler Disney'nin Karlar Ülkesi filmlerindeki çok sevilen animasyon karakterlerinden ilham alıyor.Bu küçük bebeklerin hepsi, çıkarılabilir yumuşak cübbe ve kumaş etekten oluşan kendi klasik görünümündedir.

Hem oyun oynamak hem de sergilemek için bebekler kol, bacak ve boyun bölgelerinden bükülebilir.Bu bebekler, en sevdikleri Disney Karlar Ülkesi sahnelerini canlandırmak veya kendi heyecan verici maceralarını yaratmak isteyen çocuklar için ideal bir hediyedir.

Hayranlar tüm Disney Karlar Ülkesi küçük bebeklerini ve oyun setlerini koleksiyonlarına ekleyip Arendelle ve ötesinde yeni maceralar hayal edebilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Ölçüsü : 16,5 x 8,3 x 4,1 cm 

Yorumlar

Yorum Yapınız