Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kedi Fırça ve Tarağı

Buffer Uzun Tüylü Köpekler İçin Kolay Tarama Fırçası Temizlenebilir Çelik Tarak Tüy Toplayıcı MediumBu ürün, evde beslediğiniz tüylü dostlarımızın tüy dökülmesi problemine karşı en etkili çözümlerden biridirPaslanmaz çelik başlı tarağımız dökülmüş veya dökülecek olan tüylerin etrafa dökülmeden topla..
244,20₺
Vergiler Hariç:203,50₺
Buffer 45 Kilo ve Üzeri Uzun Tüylü Kedi Köpek Tüy Temizleme Toplama Tarağı Ergonomik Kaşıma Aparatı Small Evcil hayvanızın tüylerini temizlemek taramak artık çok kolay Alerjiye ve kaşınmaya yol açan cansız ve gevşek tüyleri  kolay ve hızlı bir şekilde alır Tüyün üzerindeki ölü tabaka paslanmaz çelik..
249,20₺
Vergiler Hariç:207,67₺
Buffer Tüy Açıcı Kedi Köpek Tarağı Tek Taraflı Metal Tarak Sevimli dostlarınızın karışan tüylerini açmak için kısa ve uzun dişli, yumuşak kauçuk saplı, ergonomik kullanımlı metal tarak en önemli evcil hayvan temizlik ve bakım aletiniz olacakZayıflamış tüylerin alınmasında ve taranmasında etkilidirAy..
129,60₺
Vergiler Hariç:108,00₺
Silikon Jel Fırçalı Kedi Köpek Pati Ayak Yıkama Kovası (Küçük) Pati temizleme aparatı, Kedi ya da köpeğiniz günlük gezintisini gerçekleştirdikten sonra kolaylıkla ayaklarını temizleyebileceğiniz kova Ayak yıkama kabında yumuşak ve temiz olan birçok yumuşak silikon fırça vardır Pati temizleme aleti, ..
164,40₺
Vergiler Hariç:137,00₺
Silikon Jel Fırçalı Kedi Köpek Pati Ayak Yıkama Temizleme Kovası (Büyük) Pati temizleme aparatı, Kedi ya da köpeğiniz günlük gezintisini gerçekleştirdikten sonra kolaylıkla ayaklarını temizleyebileceğiniz kova Ayak yıkama kabında yumuşak ve temiz olan birçok yumuşak silikon fırça vardır Pati temizle..
184,40₺
Vergiler Hariç:153,67₺
Pratik Tüy Temizleyici Toplayıcı Rulo Aparat  Özellikle evcil hayvan sahiplerini sevindirecek olan  tüy alma temizleme rulosu ile tüyleri kıyafetlerinizden çıkarmanız çok kolay Tüy Toplama Rulosu ile temizlik çok kolay Evinizde etrafa dökülen ve saçılan hayvan tüyü ve saç gibi döküntüleri kolaylıkla..
126,60₺
Vergiler Hariç:105,50₺
 BUFFER® Renkli Hasır Tüylü Oyun Topu İlgi Çekici Eğlenceli Ve Eğitici Evcil Hayvan OyuncağıKedi kaşıma aleti kediniz için sürekli kaşınma kaynağı olur Evinizin herhangi bir yerine sabitleyeceğiniz kedi kaşıma tarama aleti kendisini rahatlıkla kaşıyabilmesini sağlayacaktır Kedi kaşıma aparatını sabi..
129,60₺
Vergiler Hariç:108,00₺
BUFFER®  Otomatik Temizlenebilen Tuşlu Pratik Kedi Köpek Tüy Toplama FırçasıKedi ve köpekler için özel tasarlanmış kolay temizlenen ve hassas deriye sahip hayvanlar için özel üretilmiştir Özellikle düzenli kullanımlarda yaşam alanlarına dökülen tüy miktarı ve oranının düştüğü görülmüştürÜrün kedi ve..
269,20₺
Vergiler Hariç:224,33₺
BUFFER® Kulak Modelli Hazneli Kedi Köpek Halı Yatak Kıl Toz Tüy Toplayıcı TemizleyiciKullanım alanı genişliğiyle evcil hayvanlarınızın ve diğer eşyalarınızın tüylerini kolayca temizleyebilirsiniz Hem evcil hayvanlarınızın hem giysilerinizin, halılarınızın, koltuklarınızın ya da yataklarınızın tüyler..
149,60₺
Vergiler Hariç:124,67₺
Buffer Kısa Tüylü Kedi Tarağı 4,5 Kg Üzeri Tüy Toplayan Temizleyici Tarak Küçük Boy Alerjiye ve kaşınmaya yol açan cansız ve gevşek tüyleri  kolay ve hızlı bir şekilde alır Tüyün üzerindeki ölü tabaka paslanmaz çelikten yapılan tarağın ağzıyla sıyrılır, diğer tüylere herhangi bir etki etmeden toplan..
234,20₺
Vergiler Hariç:195,17₺
Buffer Kedi ve Köpekler İçin Kısa Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı Tarak Large Buffer Kedi ve Köpekler İçin Kısa Tüylü Köpek Tarağı Tüy Toplayıcı Tarak evcil hayvanızın vazgeçilmezi olacak Dökülmüş ve kopmuş tüylerini kedi veya köpeğinizin üzerinden evcil hayvanıza zarar vermeden rahatça toplamanıza..
239,20₺
Vergiler Hariç:199,33₺
Kedi Köpek Telli Küçük Boy Tüy Bakım Seti Evcil Hayvan Tarama Fırçası Telli Evcil Hayvan Tarama Fırçası ile evcil hayvanların tüy bakımlarını kolayca yapabilir ve temiz kalmasını sağlayabilirsinizTelli Evcil Hayvan Tarama Fırçası Özellikleri:Kedi,köpek ve tavşan gibi tüylü hayvanlar için uygundurGün..
134,60₺
Vergiler Hariç:112,17₺
Evcil Hayvanlarınız İçin Tırnak Makası Kedi, köpek, kuş ve tavşanlarınızın tırnakları uzadığında rahatlıkla kullanabileceğiniz tırnak makasıdır Tırnak kesme işleminde tırnağın beyaz kısmını tırnak makasının uygun kısmına getirerek tırnak makasının mekanizmasına baskı uygulayınız Ayarlanabilir uca sa..
139,60₺
Vergiler Hariç:116,33₺
Buffer Evcil Hayvan Tırnak Makası Ve Törpü Seti Manikür Pedikür Pati Bakım Aleti Kaymaz Sap Evcil hayvan tırnak makası ve törpü seti tamamen sevimli dostlarımız için tasarlanmıştırEvcil hayvan tırnak makası ve törpü seti kullanım kolaylığı, ergonomik yapısı ile işinizi oldukça kolaylaştıracakUzun tı..
134,60₺
Vergiler Hariç:112,17₺
Buffer Evcil Hayvan Kedi ve Köpek Yaylı Tırnak Makası Evcil Hayvan Bakım Tırnak Makası ile sevimli dostlarınızın tırnak bakımını ev ortamında pratik ve rahat bir şekilde yapabileceksiniz Evcil Hayvan Kedi ve Köpek Tırnak Makası Özellikleri:Kedi, köpek, tavşan ve benzeri hayvanlar için uygundurKavisl..
124,60₺
Vergiler Hariç:103,83₺
Ergonomik Masajlı Evcil Hayvan Kedi Köpek Yıkama Fırçası Aparatı Evcil hayvanınızı evde yıkamak Bzen zor olabilirsadık dostunuzu çok rahatlatan bir durumdur fakat sizi ciddi manada yorabilirSevimli dostlarınızla dışarıda vakit geçirmek oldukça keyiflidir Fakat eve döndüğünüz zaman onu yıkaması baya ..
127,60₺
Vergiler Hariç:106,33₺
BUFFER® Düğüm Açıcı Pet Fırçası Emniyetli Uzun ve Çelik Dişli Kedi Köpek Tüy Kıtık Açma Tarağı Kedi ve köpeğinizin düğüm olmuş tüylerini nazikçe ve etkili bir şekilde açmak için idealdirUzun ve paslanmaz çelik dişler ile donatılmış bu benzersiz evcil hayvan bakım aleti, kalın, karışık ve keçeleşmiş ..
204,40₺
Vergiler Hariç:170,33₺
Buffer Çok Amaçlı Çift Taraflı Kolay Evcil Hayvan Kedi Köpek Temizleme Pet Fırçası Kedi tüyü temizleme fırçası ile kedilerinizin tüylerinden kurtulmak artık çok kolay ve zahmetsiz. Tek yapmanız gereken kediniz günlük ya da ..
131,60₺
Vergiler Hariç:109,67₺
Buffer 45 Kilo Üzeri Kısa Tüylü Kedi Köpek Tüy Temizleme Toplama Tarağı Ergonomik Kaşıma Aparatı En iyi dostlarımızdan birisi olan kedilerimizin ve köpeklerimizin dökülen tüylerini toplamak can sıkıcı olabiliyor Kediler tüylerini döküp etrafa saçmadan önce tüy toplama aparatı ile müdehale edebilirsi..
249,20₺
Vergiler Hariç:207,67₺
 BUFFER®  3 Fonksiyonlu Pratik Şişe Temizleme Fırçası Mutfak Banyo Araç Klavye Pencere Oluklar İçin Çok Amaçlı FırçaÇok Fonksiyonlu Tasarım: Bu fırça, farklı alanlarda kullanabileceğiniz üç farklı temizleme işlevine sahiptir. Şişe temizleme, mutfak ve banyo temizliği, araç içi temizlik, klavye ve el..
117,60₺
Vergiler Hariç:98,00₺
Buffer Furminator 10 cm Kedi ve Köpek Tarağı Tüy Fırçası Tüy Alıcı Toplayıcı Tarak FırçaEvcil hayvan sahiplerinin, kedi ve köpeklerinin fazla tüylerinden kurtularak daha rahat hareket etmesini sağlar Sağlıklı tüylerin uzamasını engelleyen dökülmek üzere olan cansız tüyleri, toz , akar , partikülleri..
229,20₺
Vergiler Hariç:191,00₺
21 adet ürün gösteriliyor