Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Silikon ve Mastik

NB Sista Üniversal Beyaz Silikon 280 ml Ürün Özellikleri Polisiloksan (asetat sistem)Antibakteriyel,%100 saf silikon Uygulama AlanlarıÇalışan fugalarda,Kapı-pencere (ağaç, metal, PVC) aralıklarında dolgu,Yalıtım ve yapıştırma amacıyla,Isıcam montajında,Duşakabin imalat ve montajında,Cam vitrin monta..
324,00₺
Vergiler Hariç:270,00₺
NB Auto – SelSelsil RTV Sıvı Conta hızlı kuruyan, esnek, özel kullanım amaçlı, düşük modüllü, yüksek ısıya dayanıklı contalama silikonudur. Özellikler Kolay uygulamaYüksek ısıda çok iyi yapışmaYüksek dayanıklılıkEsneklikDikey uygulama kolaylığıAmbalaj85 g x 48’li koli RenklerGri, Siyah, Kırmızı Uygu..
193,20₺
Vergiler Hariç:161,00₺
NB Selsil PAK Genel Amaçlı Mucize Temizleyici 500 gr Selsil Pak Genel Amaçlı Mucize Temizleyici lavabolar, ocak üstleri, pişirme tepsileri, mangal ve barbeküler, fırınlar, banyolar, fayans ve seramik yüzeyler, dış mekan mobilyaları gibi pek çok yüzeyde rahatlıkla uygulanabilir.Ürün ÖzellikleriOlağa..
144,00₺
Vergiler Hariç:120,00₺
NB Selsil Metal Putty Epoksi Macun Yapıştırıcı 57 gr Çok Amaçlı Epoksi MacunSelsil Çok Amaçlı Epoksi Macun iki bileşenli epoksi yapıştırıcıdır. Epoksi reçine ve sertleştiriciden ( 1-1 ) oluşmaktadır.Uygulama ve Kullanım AlanıÇatlakların ve deliklerin doldurmasında, beton yüzeylerde, tank, varil ve ..
157,20₺
Vergiler Hariç:131,00₺
NB Selsil NİNJA Hızlı YapıştırıcıSelsil NİNJA, iki komponentli hızlı kürleşen aerosol tipi bir yapıştırıcıdır. Metal, ahşap,plastik gibi bir çok yüzey ile uyumlu şekilde yapışır.ÖzelliklerHızlı kürleşir.Güçlü bir yapışma sağlar.Kolay bir şekilde uygulanır.Bütün yüzeyler ile uyumlu yapışma sağlar (pü..
162,00₺
Vergiler Hariç:135,00₺
NB Selsil Hibrit Ultra Tack Yapıştırıcı 60 ML Selsil Ultra Tack tek komponentli, nem ile 5 saniye içinde yüzey kuruması başlayan, yüksek mukavemetli hibrit bazlı mastiktir. Montaj yapıştırıcılar arasında en kuvvetli olanı, ayrıca çevre ve insan sağlığına zarar vermeyenidir. Metal, alüminyum..
193,20₺
Vergiler Hariç:161,00₺
NB Genel Bakış Selsil Tüp Silikon hızlı kuruyan, dayanıklı ve esnek, genel kullanım amaçlı, yüksek modüllü asetoksi bazlı bir dolgu malzemesidir. Özellikler Cama,sırlı yüzeylere, birçok metale,plastik çeşitlerine ve kaplanmış yüzeylere mükemmel yapışma sağlar. Hava sıcaklığından etkilenmez. Standart..
136,80₺
Vergiler Hariç:114,00₺
NB Selsil Epoksi Bazlı Kimyasal Dübel 300 ml İki komponentli, reçine ve sertleştiriciden oluşan epoksi akrilat esaslı kimyasal dübelleme sistemidir. Uygulama ve Kullanım Alanı Beton ve taş duvarlarda kimyasal dübel olarak filiz ekiminde,Yüksek büyüklükte yüklere maruz ankraj ve montaj uygulamalarınd..
320,40₺
Vergiler Hariç:267,00₺
NB İzocardi Harç Sökücü 0,75 Kg Seramik, taş, doğaltaş, granit, porselen seramik, sırlı seramik, kotto, klinkler, fayans karo, rustik döşeme kaplama malzemelerin üzerindeki inşaat artıkları ve harç kalıntılarının kolayca temizlenmesinde, Oluşan kreçlerin, pasların, kararmış kirlerin kolayca sökülmes..
429,60₺
Vergiler Hariç:358,00₺
9 adet ürün gösteriliyor