Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


EĞİTMEN MALZEMELERİ

PET Yavru köpek tuvalet eğitimi çiş damlası 50 ml Yavru köpek tuvalet eğitimi çiş damlası olup ev içinde veya açık alanlarda kullanılabilir. - Yavru köpeklerde kullanılmaktadır. - Köpek bakım ürünüdür. - Çiş eğitimi için kullanılmaktadır. Uygulama: - Kullanmadan önce ürün iyice çalkalanmalıdır. - Gö..
146,45₺
Vergiler Hariç:122,04₺
PET Purele Yavru Köpek Çiş Eğİtim Spreyi 100 ML Yavru köpek tuvalet eğitimi çiş damlası olup ev içinde veya açık alanlarda kullanılabilir. - Yavru köpeklerde kullanılmaktadır. - Köpek bakım ürünüdür. - Çiş eğitimi için kullanılmaktadır. Uygulama: - Kullanmadan önce ürün iyice çalkalanmalıdır. - Göze..
181,32₺
Vergiler Hariç:151,10₺
PET Purele Repellent Kedi Köpek Uzaklaştırıcı 250 ml Ölçüsü: Miktar: 250 ml Ürün Bilgisi: Purele repellent sprey evcil hayvanların istemediğiniz bölgelere yaklaşmasını engellemeniz için o bölgelere uygulayın. Bu sayede istemediğiniz bölgelerde dolaşmasını engellersiniz. Kedi ve köpekler, ürünün etke..
242,15₺
Vergiler Hariç:201,79₺
PET Markapet Köpek Eğitim Clicker Turuncu Köpek eğitimlerinde en etkili yöntemlerden birisi sesli komut eğitimidir. Bu yöntemde clicker veya benzer uyaran ses kullanılması eğitim süresini hızlandıracak ve daha etkili eğitim sağlanacaktır. Kaliteli malzeme kullanılarak özel üretilmiş clicker sayesind..
175,03₺
Vergiler Hariç:145,86₺
PET Markapet Köpek Eğitim Clicker Beyaz Köpek eğitimlerinde en etkili yöntemlerden birisi sesli komut eğitimidir. Bu yöntemde clicker veya benzer uyaran ses kullanılması eğitim süresini hızlandıracak ve daha etkili eğitim sağlanacaktır. Kaliteli malzeme kullanılarak özel üretilmiş clicker sayesinde ..
175,03₺
Vergiler Hariç:145,86₺
5 adet ürün gösteriliyor