Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sağlık

KargAğrı bandı TEN RENK Vücudun hemen hemen her noktasına uygulanabilir. Kaslara destek sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır. Acı hissini azaltmaya yardımcı olur. Eklemleri korumaya yardımcı olur. Kas üzerinde oluşabilecek zararları önlemeye yardımcı olur. Kn ve lenf dolaşımını hızlandırm..
291,90₺
Vergiler Hariç:243,25₺
KargAğrı bandı Siyah Vücudun hemen hemen her noktasına uygulanabilir. Kaslara destek sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır. Acı hissini azaltmaya yardımcı olur. Eklemleri korumaya yardımcı olur. Kas üzerinde oluşabilecek zararları önlemeye yardımcı olur. Kn ve lenf dolaşımını hızlandırmaya..
291,90₺
Vergiler Hariç:243,25₺
KargAğrı bandı PEMBE Vücudun hemen hemen her noktasına uygulanabilir. Kaslara destek sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır. Acı hissini azaltmaya yardımcı olur. Eklemleri korumaya yardımcı olur. Kas üzerinde oluşabilecek zararları önlemeye yardımcı olur. Kn ve lenf dolaşımını hızlandırmaya..
291,90₺
Vergiler Hariç:243,25₺
KargAğrı bandı MAVİ Vücudun hemen hemen her noktasına uygulanabilir. Kaslara destek sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır. Acı hissini azaltmaya yardımcı olur. Eklemleri korumaya yardımcı olur. Kas üzerinde oluşabilecek zararları önlemeye yardımcı olur. Kn ve lenf dolaşımını hızlandırmaya ..
291,90₺
Vergiler Hariç:243,25₺
KargHacamat seti 5 No Ürün içeriği: 100 adet 5 numara hacamat kupası. 1 Adet 2 parmak pompa. Hacamat seti. . w w w .b i s e p e t i m . c o m Sitemizden binlerce ürün u y g u n f i y a t a alabilirsiniz...
970,90₺
Vergiler Hariç:809,08₺
Karg 1.Kalite Kristal Epilatör Tüy Dökücü  1.Kalite epilatör kristal epilasyon aleti sayesinde istemediğiniz tüylerden rahat ve canınız yanmadan kurtulacaksınız.Epilatör ile istemediğiniz tüyü epilasyon taşı ile sürterek kurtulacaksınız.1.Kalite Kristal epilatör nano&nb..
242,90₺
Vergiler Hariç:202,42₺
Buffer Yumuşatıcı Özellikli Topuk Ağrısını Gidermeye Yardımcı Çok Amaçlı Ortapedik İnce Tasarımlı Topuk Koruyucu İnce tasarımlı topuk koruyucu ile topuklarınız artık aşınmayacak yada nasır tutmayacak. Tek yapmanız gereken ayakkabınızı giymeden önce topuk koruyucuyu yerleştirmek. Daha sonra rahatlıkl..
109,60₺
Vergiler Hariç:91,33₺
BUFFER® Ayakkabı Arkası Vurmalarına Karşı Silikon Topuk Koruyucu Ayakkabı Arkası Vurmalarını Önler: BUFFER® Silikon Topuk Koruyucu, ayakkabılarınızın arkasında oluşan sürtünme ve vurmaların neden olduğu ağrı ve tahrişi önlemek için idealdir. Ayakkabılarınızın içine yerleştirerek topuk bölgesini koru..
111,60₺
Vergiler Hariç:93,00₺
KargMAVİ RENK AĞRI BANDI Vücudun hemen hemen her noktasına uygulanabilir. Kaslara destek sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırır. Acı hissini azaltmaya yardımcı olur. Eklemleri korumaya yardımcı olur. Kas üzerinde oluşabilecek zararları önlemeye yardımcı olur. Kn ve lenf dolaşımını hızlandırm..
291,90₺
Vergiler Hariç:243,25₺
KargDaha uzun bak, daha ince ve kendine olan güvenini arttır.Gizli topuk asansörüİyi yastıklama etkisi, ağrıyı ve yorgunluğu gidermek için darbeyi azaltabilir ve ayaklarınızı koruyabilir.Stoma tasarımı ayakkabılarınızın içinde daha iyi hava sirkülasyonu sağlar.Ultra rahat tasarım, uzun süre ayakta d..
232,90₺
Vergiler Hariç:194,08₺
BUFFER® 2 Litre Plastik Sıcak Su TorbasıSoğuk kış günlerinde sıcacık tutacak pratik bir çözüm! Bu 2 litrelik plastik sıcak su torbası, dayanıklı ve yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir ve iç kısmı sızdırmazdır. Sıcak su torbası, sıcak suyunuzu uzun süre korur ve size anında rahatlama sağl..
139,60₺
Vergiler Hariç:116,33₺
BUFFER® 2 Litre Ponponlu Peluş Sıcak Su TorbasıSıcaklık ve konforun keyfini çıkarırken tarzınızı da konuşturun! 2 Litre Ponponlu Peluş Sıcak Su Torbası, hem işlevsel hem de şık bir tasarıma sahiptir. Yumuşak ve peluş bir dış yüzeye sahip olan bu sıcak su torbası, ponpon detaylarıyla dikkat çeker ve ..
179,40₺
Vergiler Hariç:149,50₺
BUFFER® 2 Litre Polar Kılıflı Sıcak Su TorbasıSoğuk kış günlerinde veya sıkıntılı anlarda rahatlamak için ideal bir çözüm! Bu 2 litrelik sıcak su torbası, polar kılıfıyla birlikte size sıcaklık ve konfor sunar. Sadece sıcak su doldurun ve kılıfı giydirerek keyifli bir ısınma deneyimi yaşayın.Ürün Öz..
144,60₺
Vergiler Hariç:120,50₺
KargDaha uzun bak, daha ince ve kendine olan güvenini arttır.Gizli topuk asansörüİyi yastıklama etkisi, ağrıyı ve yorgunluğu gidermek için darbeyi azaltabilir ve ayaklarınızı koruyabilir.Stoma tasarımı ayakkabılarınızın içinde daha iyi hava sirkülasyonu sağlar.Ultra rahat tasarım, uzun süre ayakta d..
211,90₺
Vergiler Hariç:176,58₺
KargDaha uzun bak, daha ince ve kendine olan güvenini arttır.Gizli topuk asansörüİyi yastıklama etkisi, ağrıyı ve yorgunluğu gidermek için darbeyi azaltabilir ve ayaklarınızı koruyabilir.Tasarımı ayakkabılarınızın içinde daha iyi hava sirkülasyonu sağlar.Ultra rahat tasarım, uzun süre ayakta durmak ..
211,90₺
Vergiler Hariç:176,58₺
BUFFER® 1 Litre El Geçirmeli Örgülü Sıcak Su Torbası1 Litre El Geçirmeli Örgülü Sıcak Su Torbası, soğuk kış günlerinde sıcak suyun rahatlatıcı etkisinden faydalanmanızı sağlar. Örgülü tasarımı ve ergonomik tutma kolu sayesinde pratik ve kullanışlı bir üründür.Ürün Özellikleri:1 Litre Kapasite: 1 lit..
184,40₺
Vergiler Hariç:153,67₺
16 adet ürün gösteriliyor