Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz


Perde ve Kornişler

Ürün Özellikleri : Materyal : Plastik Adet : 36 adet Renk : Beyaz renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız Tasarım TransForMacion CraftMe Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. /strong> Perde düşmesini önleyen, kornişi istediğiniz yerinde kullanabileceğiniz kullanışl..
128,40₺
Vergiler Hariç:107,00₺
Spesifikasyonlar : Renk : Resimdeki BEYAZ Renk birebir gönderilir. Materyal : Plastik Ne alacaksınız ? : 84 Adet Makine Dikmeli Perde Korniş Düğmesi Makine Dikmeli model perdelere tasarlanmış, plastik perde düğmesi/ruletidir. Hafif ve sağlam ABS Plastik, paslanmaya karşı dayanıklıdır, ..
128,40₺
Vergiler Hariç:107,00₺
Ürün Özellikleri : Materyal : ABS Plastik Adet / Renk / Tasarım : 15 Adet, TransForMacion CraftMe Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan KREMN rengi, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz   Ölçüler : GENİŞLİK : 2 CM X DERİNLİK 1,5 CM - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölç..
128,40₺
Vergiler Hariç:107,00₺
Ürün Özellikleri : Materyal : Plastik  Adet / Renk / Tasarım : 252 Adet, TransForMacion CratMe Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan BEYAZ rengi, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz Geçmeli model perdelere tasarlanmış, plastik, kilitli perde düğmesi/ruletidir. Hafif v..
144,00₺
Vergiler Hariç:120,00₺
Ürün Özellikleri : Materyal : Plastik Adet / Renk / Tasarım : 266 Adet, TransForMacion CraftMe Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan BEYAZ rengi, sürpriz yaşamamamnız için birebir gönderiyoruz Dikmeli model perdelere tasarlanmış, plastik perde düğmesi/ruletidir. Hafif ve sağlam..
132,00₺
Vergiler Hariç:110,00₺
5 adet ürün gösteriliyor